wtorek, 9 kwietnia 2013

Ruszyły warsztaty - Bezpieczny Senior

Uczestnicy warsztatów
Bezpieczny Senior

W Sokołowskim Ośrodku Kultury rozpoczęły się warsztaty dla chcących pogłębiać swoją wiedzę Seniorów. Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo i dbanie o bezpieczną jesień życia dla tych osób.  Zajęcia oprócz policjantów poprowadzą przedstawiciele różnych instytucji.

08 kwietnia 2013r. w Sokołowskim Ośrodku Kultury rozpoczął się cykl warsztatów pod nazwą „Bezpieczny Senior”. Warsztaty są organizowane przez Sokołowski Ośrodek Kultury i Komendę Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim.
Głównym celem tych zajęć będzie podniesienie bezpieczeństwa osób starszych. Warsztaty są zintegrowanym działaniem różnych służb i inspekcji – policji, straży pożarnej, sanepidu, inspekcji handlowej i farmaceutycznej. W spotkaniach pojawią się również przedstawiciele banku, służby zdrowia, administracji osiedla i Poczty Polskiej.

Niewątpliwie ciekawym punktem warsztatów będą zajęcia z samoobrony przeprowadzone przez instruktorów pracujących w sokołowskiej Policji.

Zajęcia będą odbywały się w cyklu tygodniowym. Najbliższe spotkanie z przedstawicielem służby zdrowia odbędzie się w piątek, 19 kwietnia o godz. 17.00. Osoby, które chciałyby jeszcze dołączyć do grupy warsztatowej proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 - Sokołowski Ośrodek Kultury, tel. 25 7872438 (Paweł Kryszczuk) lub z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz