czwartek, 12 kwietnia 2012

Wielkanocne Spotkanie Seniorów - fotorelacja


11 kwietnia 2012r. w Galerii Sokołowskiego Ośrodka Kultury spotkali się na swoim świątecznym, Wielkanocnym Spotkaniu sokołowscy Seniorzy. Seniorzy czynnie uczestniczący w Sokołowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, Klubie Seniora "Jutrzenka" oraz Zespole Wokalnym "Seniorynki".

Spotkanie rozpoczął koncert chóru "Voci Cantati", działający w Sokołowskim Ośrodku Kultury, pod kierunkiem Bożeny Kaczmarek. Chór zaprezentował pieśni związane z okresem wielkanocnym jak również, z racji rozpoczynającej się wiosny, piosenki... miłosne.
Po tej kilkunastominutowej, muzycznej uczcie, nadszedł czas życzeń i dzielenia się jajkiem.

Modlitwą i błogosławieństwem pokarmów ks. Radosław Wiechnik, wikariusz parafii Konkatedralnej w Sokołowie Podlaskim, rozpoczął dalszą cześć spotkania. Ks. Radosław złożył również życzenia w imieniu swoim jak również wszystkim Księży pracujących  w parafii Konkatedralnej na czele z Ks. Prałatem Andrzejem Krupą - Proboszczem, aby okres Wielkanocy i Zmartwychwstania Chrystusa był dla nas wszystkich czasem nieustannej Wiary, niezłomnej Nadziei i niegasnącej Miłości.

Do życzeń tych dołączyła się również Maria Koc - Dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury życząc błogosławieństwa Bożego na każdy dzień oraz uśmiechu i radości z przeżywania dnia codziennego.

Głos zabrała także, nowo wybrana, Przewodnicząca Klubu Seniora Jadwiga Wrotnowska. Podziękowała za zaufanie oraz wyraziła nadzieję, że funkcja jaką została obdarzona, będzie godnie wypełniała na rzecz całego Klubu Seniora.

8 marca 2012r. w Dniu Kobiet, zostały przeprowadzone wybory uzupełniające do Zarządu. Z funkcji Przewodniczącego ustąpiła Bożena Wrotnowska, tłumacząc się względami osobistymi zaznaczając przy tym, że rezygnacja z tej funkcji nie wpływa na czynny udział w Klubie Seniora.
Po głosowaniu Zarząd został uzupełniony o Andrzeja Jadczuka
Na oddzielonym spotkaniu Zarząd, według regulaminu, ukonstytuował się powołując na:
Przewodniczącą Zarządu - Jadwigę Wrotnowską
Vice przewodniczącą Zarządu - Jolantę Nowicką
Sekretarza Zarządu - Tadeusza Więckowskiego
Skarbnika Zarządu - Seweryna Mroczka
Członków Zarządu - Danutę Kalinowską, Mariana Pietrzaka oraz Andrzeja Jadczuka.   


1 komentarz:

  1. Fotorelacja także tutaj: http://sok.sokolowpodl.pl/index.php?akcja=art_fotogaleria&id_nr=520

    OdpowiedzUsuń